Služby


Co nabízím?

Nabízím následující služby v oblasti statistické analýzy dat:

 1. Konzultace

  Máte anebo budete mít datový soubor, z něhož potřebujete vypočítat agregované hodnoty, vytvořit predikční model, či na jeho základě ověřit hypotézu? Nebo potřebujete data zpracovat jiným způsobem, ale nevíte jak na to? Potom se na mě neváhejte obrátit - rád vám poradím, jaké řešení by pro vás bylo nejvhodnější a pomohu vám jej dosáhnout.

  Konzultaci poskytuji zcela ZDARMA!

 2. Analýza dat

  Postup analýzy dat dělím do následujících pěti kroků:

  • jasná specifikace zadání klientem,
  • pořízení datového souboru (zaslání klientem, stažení z webu, nebo data scraping),
  • průzkumová analýza dat (kontrola dat a jejich příprava k analýze),
  • datová analýza (např. testování hypotéz, sestavení modelu, tvorba grafů),
  • interpretace výsledků a příprava výstupů (texty, obrázky).

  Při datové analýze nejsem omezen:

  • druhem dat (vícerozměrná data, časové řady aj.),
  • formátem datového souboru (XLSX, CSV, JSON aj.),
  • ani vědním oborem, ze kterého data pocházejí.
 3. Reporting

  V případě, že potřebujete analýzu pravidelně replikovat na jiných datech, které však mají stále stejnou strukturu, nabízím službu kontinuálního statického reportingu.

  Způsoby dodávání výsledků analýz v rámci reportingu mohou být různé. Může se jednat o pravidelné zasílání tabulkových výstupů e-mailem, ale stejně tak je možné vytvořit intuitivní webovou aplikaci, která bude přizpůsobena vašim potřebám tak, aby do ní bylo možné data nahrát a na stisk tlačítka zobrazit výsledky. Vše záleží na domluvě.

Kolik to bude stát?

Cenu není možné bez znalosti dat a zadání přesně odhadnout. Rád bych vás proto požádal o zaslání vašeho požadavku na některý z mých kontaktů. Do konečné ceny nikdy nepočítám čas strávený konzultací, kterou poskytuji ZDARMA. Neváhejte se tedy na mě obrátit s jakýmkoliv požadavkem. Rád vám před započetím práce poradím, jaký druh analýzy by byl vhodný, a následně udělám cenový odhad, abyste se mohli rozhodnout, zda o mé řešení máte zájem, či nikoliv.